Kontakt

e-mail: herbata@morzeherbaty.pl

Chcesz wybrać najlepszą herbatę lub dowiedzieć się jak ją zaparzyć?

Napisz do mnie, jeśli szukasz informacji lub potrzebujesz  rady dotyczącej chińskiej herbaty – jej rodzajów i gatunków, właściwości, sposobów parzenia czy naczyń herbacianych. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.

Chcesz się dowiedzieć więcej o herbacie i sposobach jej parzenia?

Zapraszam na warsztaty, pokazy i spotkania herbaciane, odbywające się w Warszawie i okazjonalnie innych miastach Polski. Informacja o najbliższych pokazach i warsztatach jest zamieszczana każdorazowo na blogu. Mogę również przyjechać i zorganizować spotkanie herbaciane u Ciebie. To piękny pomysł na wieczór z przyjaciółmi albo z rodziną. Możliwe jest też zorganizowanie kursu parzenia w domu lub w firmie. To wspaniały sposób na budowanie więzi i przyjaznej atmosfery pracy.

Chcesz odnaleźć spokój i radość?

Usiądź i napij się herbaty. Zacznij tak dzień. Rób tak za każdym razem, gdy masz problem, zły nastrój, trudne decyzje do podjęcia, ważne rozmowy do przeprowadzenia. Albo przeciwnie: kiedy masz wolną chwilę i chcesz pięknie ją spędzić w samotności lub z bliskimi. Napij się herbaty po prostu ze swojego ulubionego kubka, zaparz dla dwojga w czajniczku albo zorganizuj niezwykłe spotkanie herbaciane. Ciesz się i dziel radością poznawania z innymi, odkrywając piękno rzeczy małych, piękno życia i herbaty.

  • Archiwum