30 maja spotkanie wśród kwiatów przy chińskiej herbacie

Spotkanie przy chińskiej herbacie to kosztowanie wybranej herbaty i poznawanie jej we wszystkich przemianach. To cieszenie się niepowtarzalną chwilą i spotkaniem. Wspólna radość poznawania i doświadczania. Zapraszamy na spotkanie w Ogrodzie Botanicznym przy czarce herbaty.

Zapraszamy na spotkanie herbaciane w naturze, wśród kwiatów w gronie sześciu osób – pięciu uczestników i prowadzącej. Poznamy jedną z najlepszych herbat chińskich, którą zaparzymy metodą gongfu cha – „herbaty pracochłonnej”, pochodzącą z południowo-wschodnich Chin. Herbatę będziemy kosztować, podziwiać suche liście i zmieniający się kolor, aromat i smak naparu. Będziemy doświadczać piękna tej chwili, bo jak mawiają Chińczycy: herbata i medytacja mają ten sam smak.

Odbędą się trzy godzinne spotkania:

  1. godz. 11.00-12.00
  2. godz. 12.30-13.30
  3. godz. 14.00-15.00

Można wybrać dogodną porę i zaprosić rodzinę lub przyjaciół.  Prosimy o zgłoszenia mailowe herbata@morzeherbaty.pl lub telefoniczne 600 23 89 43.

W przypadku, gdy zbiorą się dwie grupy prowadzone będą równolegle dwa spotkania. Po spotkaniu można zakupić wybrane herbaty, akcesoria, zapisać się na warsztaty i kursy lub umówić się na ceremonię herbaciana w gronie rodziny lub przyjaciół. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą herbatę.

Koszt

50 zł/ 1 osoba

Kwota obejmuje udział w spotkaniu oraz bilet wstępu do Ogrodu. W kasie złożona zostanie lista uczestników, którzy zostaną wpuszczeni bezpłatnie.

Forma płatności

Przelew na konto najpóźniej 7 dni przed terminem spotkania:

Morze Herbaty Anna Włodarczyk

Bank Millenium S.A.

Nr rachunku: 05 1160 2202 0000 0001 4779 7092

tytułem “opłata za spotkanie herbaciane”

Termin:

30 maja

Miejsce:

Ogród Botaniczny UW

Al. Ujazdowskie 4

www.ogrod.uw.edu.pl

Prowadząca

Anna Włodarczyk – magister sinologii, autorka pracy magisterskiej pod kierunkiem prof. Mieczysława J. Künstlera pt. „Herbata chińska”, absolwentka kursów herbacianych w Centrum Sztuki Herbaty im. Lu Yu w Tajpej (Tajwan).

Magdalena Rybak – uczennica i asystentka z 2-letnim stażem.

Kontakt

Anna Włodarczyk tel.: 603 725 670

Magdalena Rybak tel.: 600 238 943

e-mail: herbata@morzeherbaty.pl

www.morzeherbaty.pl

Skomentuj:

(nie będzie publikowany)

  • Archiwum